Agenda

De parochie volgt de NIEUWE kalender en NIET de Juliaanse kalender: Pasen en de van Pasen afhankelijke feesten volgen de ‘oude’ kalender; alle andere feesten, die op een vaste datum vallen, worden tegelijk met de Westerse Kerken gevierd, zoals bijvoorbeeld Kerstmis.

(voor uitleg Paasdatum zie: Waarom valt Orthodox Pasen op een andere datum?)

VERSOEPELING CORONAMAATREGELEN:

Per 25 februari 2021 zijn veel coronamaatregelen opgeheven.

Kom alleen naar de Diensten als u NIET ziek ben;
zeker bij “corona”-klachten: BLIJF THUIS
(de Diensten worden nog steeds uitgezonden via ons YouTube-kanaal)
Aub gebruik de desinfectie bij binnenkomst en verlaten kapel;

voor wie willen, zijn nog steeds mondkapjes aanwezig.

De voorzorgsmaatregelen bij de H. Communie blijven voorlopig gehandhaafd.
(Voor een ieder wordt een schone lepel en schone kelkdoek gebruikt).

Laten we proberen de kapel corona-vrij te houden.

De heilige diensten worden ook uitgezonden via Youtube. De link van de uitzending wordt aan het begin van de Dienst verzonden via de Facebookpagina en Whatsapp van de parochie.

Men kan de Goddelijke Liturgie tekstueel volgen met de Meezingmap; deze kan men downloaden door op >>hier<< te klikken.

Op de zondagen van de even weken is er LITURGIE:

Zondag 10 Juli:
4e zondag na Pinksteren: Hoofdman van Kapernaüm

10.30 uur: Urengebed
10.50 uur: Typikadienst

Zondag 17 juli:
5e zondag na Pinksteren: De bezeten zwijnen
De H. Vaders van de eerste 6 Oecumenische Concilies

10.00 uur: Doop van Dienaar Gods Alex

11.00 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 24 juli:
6e zondag na Pinksteren: De Verlamde en de Vergiffenis

10.30 uur: Urengebed
10.50 uur: Typikadienst

Zondag 31 juli:
7e zondag na Pinksteren: De blinde en de stomme
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zaterdag 6 augustus:
HOOGFEEST van TRANSFIGURATIE
(Geen Dienst)

Zondag 7 augustus:
8e zondag na Pinksteren: Broodvermenigvuldiging
10.30 uur: Urengebed
10.50 uur: Typikadienst

Zondag 14 augustus:
Viering HOOGFEEST ONTSLAPENIS MOEDER GODS
10.10 uur: Urengebed
10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Maandag 15 augustus:
HOOGFEEST ONTSLAPENIS MOEDER GODS
(Geen Dienst)

Zondag 21 augustus:
10e zondag na Pinksteren: De maanzieke jongen
10.30 uur: Urengebed
10.0 uur: Typikadienst

Zondag 28 augustus:
11e zondag na Pinksteren: de onbarmhartige knecht
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Donderdag 8 september:
HOOGFEEST GEBOORTE MOEDER GODS
(Geen Dienst)

Zondag 11 september:
13e zondag na Pinksteren: De slechte wijngaardeniers
Voorfeest KRUISVERHEFFING

10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Extra Collecte voor de Kloosters

Woensdag 14 september:
HOOGFEEST VINDING HEILIG KRUIS
(Geen Dienst)

Zondag 25 september:
15e zondag na Pinksteren: het grootste Gebod
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 9 oktober:
17e zondag na Pinksteren: de Kananese vrouw
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 23 oktober:
19e zondag na Pinksteren: Hebt Uw vijanden lief
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 6 november:
21e zondag na Pinksteren: de Zaaier
10.10 uur: Urengebed
10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 20 november:
Viering HOOGFEEST TEMPELGANG MOEDER GODS
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Maandag 21 november:
HOOGFEEST TEMPELGANG MOEDER GODS
(Geen Dienst)

Zondag 4 december:
25e zondag na Pinksteren: de barmhartige Samaritaan
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 18 december:
Zondag Voorouders des Heren
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Zondag 25 december:
HOOGFEEST GEBOORTE JEZUS CHRISTUS
10.10 uur: Urengebed

10.30 uur: Goddelijke Liturgie

Extra Collecte voor Theologisch Instituut St. Serge

Zondag 15 januari:
10.10 uur: Urengebed
10.30 uur: Goddelijke Liturgie